Killers in Arms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Killers in Arms

Killers in Arms clan forum
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fearless Rabbit prijava

Go down 
Autor/icaPoruka
Fearless Rabbit




Broj postova : 2
Registration date : 05.11.2007

Fearless Rabbit prijava Empty
PostajNaslov: Fearless Rabbit prijava   Fearless Rabbit prijava Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:28 pm

1. Nick: Fearless Rabbit

2. Ime i prezime: Milos Vujkovic

3. Godine: 23

4. Grad / Drzava: Crna Gora

5. Dosadasnje igre u MP: CS, WC3, Q3, UT, UT2K4, UT3, AA (navedene igre igrao aktivno)

6. Bivsi klanovi: non-profi, freelancer, sa posebno dobrim rezultatima u WC3

7. X-fire / MSN: none so far

8. Vasa poruka nama:
Namjeravam naci kvalitetan klan za kontsantno igranje QWa, jer igra to sama zahtijeva. U Crnoj Gori ozbiljnih interesenata nema, te bih najvise bio zadovoljan sa nekih hrvatskim klanom, sto zbog jezika, sto zbog pinga Smile Znam da je KIA kvalitetan klan, te clanstvom u njemu bio bih osiguran od raznih noobova, te bi mogli igrati, zabavljati se i dogovarati kao odrasli ljudi Wink
QW namjeravam kupiti uskoro, a za sada igram demo verziju. Iskreno, bez ozbiljnog klana ga ne bih ni kupovao, jer igranje u tom slucaju gubi smisao.
U QW za sada preferiram biti Strogg, i dobro se snalazim sa klasama Constructora, Infiltratora i Oppressora. Svo igranje mi se za sada svodi na trazenje dobrog servera, i konstantno nerviranje zbog neorganizovanosti random tima Mad to namjeravam promjeniti..
Sad malo licne reklame, tj likova:
MySpace www.myspace.com/fearless_rabbit
LinkedIn www.linkedin.com/in/miloshv
[Vrh] Go down
Fearless Rabbit




Broj postova : 2
Registration date : 05.11.2007

Fearless Rabbit prijava Empty
PostajNaslov: Re: Fearless Rabbit prijava   Fearless Rabbit prijava Icon_minitimesub stu 10, 2007 11:46 am

Nije valjda da igrate jednako redovno koliko i posjecujete sopstveni forum? Surprised

U medjuvremenu sam kupio igru i zavrsio sa demo verzijom...
[Vrh] Go down
 
Fearless Rabbit prijava
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prijava crazzyja

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Killers in Arms :: ]KIA[ Killers in Arms :: Join Us-
Forum(o)Bir: